НАСТАВА ВО ПРИРОДА

483933_324708447624134_1820545101_nОваа настава се реализира со учениците од второ до петто одделение. За оваа настава се подготвува посебна програма што ќе биде доставена до советникот во Бирото за развој на образованието одговорен за одделенска настава

 

Advertisements
Напишете коментар

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: